Kampaania
Selver City Alko Shu Elis Valik Rõivad Maratti dPäike Südameapteek Krismer Koduekstra Helksiine Lilleäri IT Shop R Kiosk Apollo Knopka Bosse Itella Smart Post Eesti Post Atko Virumaa Invest STV Virumaa Puhastus CarStyle Tele2 Voyage Ilustuudio Rosme Sidonas Pizzakiosk Sõbralt Sõbrale

Koduekstra  

 

 

Lahtioleku ajad:E-R 9-20, L 9-17, P 9-15
Kontakt:324 4434
E-post:kroonikeskus@koduekstra.ee
Koduleht:www.koduekstra.ee 
 
Kirjeldus
Koduekstra on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 22 kauplust, mis paiknevad  üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Igakuiselt ilmub Koduekstra kliendileht, mis toob klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Kroonikeskuse Koduekstra kaupluses töötab 6 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.
Kaubagrupid, mida müüme:
Lauanõud, köögi- ja toiduvalmistamistarbed, koristusvahendid, kodukeemia, hügieenitarbed, sisustuskaubad, kodutekstiil, punutised, mängud, spordikaubad, matkatarbed, grillid ja grillimistarvikud, rannakaubad, kooli- ja kontorikaubad, aiakaubad, aiamööbel, mänguasjad, tööriistad, kodutehnika, kingitused, talvekaubad, jõulukaubad, tähtpäevade kaubad, kingitused.
Koduekstra - Suurim valik. Kodusem tunne.
Kaubamärgid
 

 

2013_koduekstra.jpg

 
 
© OÜ Kroonikeskus Rendipindade infotel. 5556 7338 või 5556 7328 / Asukoha kaart / turundus(at)kroonikeskus.ee