Selver City Alko Shu Elis Valik Rõivad Maratti dPäike Südameapteek Krismer Koduekstra Helksiine Lilleäri IT Shop R Kiosk Apollo Knopka Bosse Itella Smart Post Eesti Post Atko Virumaa Invest STV Virumaa Puhastus CarStyle Tele2 Voyage Ilustuudio Rosme Sidonas Pizzakiosk Sõbralt Sõbrale

Loosimise võitjad!  

Loosimise võitjad! (2 november 2010)

Loosimise võitjad on selgunud:

Nädal 36 loosimise tulemused:
Teater:                 Arne Kongi                        
Kino:                     Krista Valk                      
Kino:                     Lagle Saar                          

Nädal 37 loosimise tulemused:
Teater:                 Milvi Hallik                         
Kino:                     Valdis Kurg                                   
Kino:                     Kaia Tambi                       

Nädal 38 loosimise tulemused:
Teater:                 Raili Tõemets                   
Kino:                     Merike Rossmann                      
Kino:                     Kadi Männi

Nädal 39 loosimise tulemused:
Teater:                 Erika Glavina
Kino:                     Oksana Virolainen
Kino:                     Kalev    Kaurla

Nädal 40 loosimise tulemused:

Teater:                 Katre – Liis Tamm 
Kino:                     Vitali Lvov                          
Kino:                     Leili Tohvert                    

Nädal 41 loosimise tulemused:

Teater:               Signe Kerm                             
Kino:                  Eve Neeme                         
Kino:                  Kaja Purgats

Nädal 42 loosimise tulemused:

Teater:                 Ellen Matla       
Kino:                     Sirje Reinma                  
Kino:                     Maie Sirila                    

Nädal 43 loosimise tulemused:

Teater:              Tiit Pikka                                      
Kino:                  Alina  Masko        
Kino:                 Erika Glavina

Nädal 44 loosimise tulemused:

Teater:                 Anne Meier    
Kino:                     Leo Kütt                           
Kino:                     Leelo Tamm

Nädal 45 loosimise tulemused:

Teater:                 Kaja Purgats       
Kino:                   Külli Täheväli                
Kino:                   Monica Meristo

Nädal 46 loosimise tulemused:

Teater:                 Raili Hanson      
Kino:                     Liidia Ots                     
Kino:                     Kaie Teder

Nädal 47 loosimise tulemused:

Teater:                Silja Merelaid                   
Kino:                   Oksana Virolainen                      
Kino:                   Kairit Pärn

Nädal 48 loosimise tulemused:

Teater:                 Aive Kontkar                  
Kino:                     Katrin Eller                                    
Kino:                     Andrei  Sokolovski

Nädal 49 loosimise tulemused:

Teater:                 Aive Kontkar        
Kino:                     KBirgit Sildvee                          
Kino:                     Birgit Sildvee        

Nädal 50 loosimise tulemused:


Teater:                 Ellen Matler                     
Kino:                     Erge Rippinen                  
Kino:                     Sirje Reinmaa                   

Palju õnne!



Arhiiv
yyripinnad
Kliendileht väike
Maratti väike
 
 
© OÜ Kroonikeskus Rendipindade infotel. 5556 7338 või 5556 7328 / Asukoha kaart / turundus(at)kroonikeskus.ee