Skip to content
KROONIKESKUS AVATUD IGA PÄEV
SELVER E-P 8:00-22:00
Koduekstra_logo

Avatud

E-R 9:00 – 19:00
L 9:00 – 17:00
P 9:00 – 15:00

Koduekstra

Koduekstra on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 14 kauplust, mis paiknevad  üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes ning e-pood. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 17 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme.

Igakuiselt ilmub Koduekstra kliendileht, mis toob klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Kroonikeskuse Koduekstra kaupluses töötab 6 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.

Kaubagrupid, mida müüme:
Lauanõud, köögi- ja toiduvalmistamistarbed, koristusvahendid, kodukeemia, hügieenitarbed, sisustuskaubad, kodutekstiil, punutised, mängud, spordikaubad, matkatarbed, grillid ja grillimistarvikud, rannakaubad, kooli- ja kontorikaubad, aiakaubad, aiamööbel, mänguasjad, tööriistad, kodutehnika, kingitused, talvekaubad, jõulukaubad, tähtpäevade kaubad, kingitused.
Koduekstra – Suurim valik. Kodusem tunne.

Asukoht kaardil: 138